واحد فنی و مهندسی، قالبسازی

 

انجام محاسبات، طراحی، ارائه دستور ساخت، تعیین رواداری ها (Tolerance) و ارائه خدمات مشاوره فنی به مشتریان در این واحد انجام می پذیرد. در این واحد با استفاده از نرم افزارهای نقشه کشی با تهیه نقشه های تولیدی با تمامی جزئیات ساخت قطعات، هرگونه ابهامی را برای واحد ساخت بر طرف مینماید.

در این واحد با نظارت و کنترل دقیق و مرحله ای فرآیند تولید اقدام به ساخت، مونتاژو تست اولیه قالب می نماید و پس از مونتاژ و تست اولیه، قالب تحویل واحد تولید می گردد. ساخت و تولید کلیه قالب ها مطابق با نقشه های واحد طراحی مهندسی و از مواد اولیه استاندارد انجام می پذیرد. ابزارهای مورد نیاز تولید اعم از قالب، فیکسچر، در این واحد ساخته می شود.

واحد کنترل و تضمین کیفیت و آزمایشگاه

 

واحد کنترل کیفیت با بهره گیری از کارشناسان مجرب، تمامی مواد اولیه، محصولات، قبل، حین و بعد از فعالیت های تولیدی را مطابق معیارهای کنترلی بازرسی کرده و توسط برگه های شناسایی و ردیابی تمامی مراحل را تحت کنترل قرار می دهد و نتایج کنترل ثیت و بایگانی می گردد.

واحد تضمین کیفیت بایستی گزارش های دوره ای از عملکرد سازمان را در بخش سیستم های مدیریت کیفیت و فعالیتهای واحد تضمین کیفیت تهیه و ارائه نماید. این واحد باید در خصوص سیاست های کلان شرکت، اهداف تجاری سازمان و برنامه های استراتژیک در بخش کیفیت را از مدیریت عامل دریافت کرده و جهت تبدیل آنها به پروژه های اجرایی و برنامه های عملیاتی برای اجرا و همچنین دستیابی به اهداف تعیین شده، کوشش لازم نماید.

واحد تضمین کیفیت در راستای برآوردن خواسته های مشتریان و کسب رضایت آنها برنامه های مناسبی را طرح ریزی و پیاده سازی می کند.

شرکت فراسازان پیچ گستر پارس با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان و حصول اطمینان خریداران، گام موثری در پیشبرد اهدافش برداشته است. بهبود کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان از اهداف مهم این شرکت است. آزمایشات ذیل تایید کننده کیفیت محصولات می باشد:

 

  •  بازرسی مواد اولیه  " Raw material inspection: Mechanical Properties"
  • تست ابعادی " Dimensional with video measurement (VMM) and Gauge Test"
  • تست سختی سنجی "Hardness Test HRB – HRC"
  • آزمایش کشش (استحکام، تنش تسلیم،کاهش سطح مقطع و افزایش طول)  "Tensile Test: Strengre,  Yield Tensile, Readuction Area% , Elongation"
  • تست بارگزاری "Proof Load Test"
  • تست مقاومت کله پیچ به شنک(ساقه) "Wedge Test"
  • تست متالوگرافی "Micro & Macro Graphi  Test"
  • تست ماکرواچ "Macro-H Test"
  • تست پوشش (ضخامت سنجی، سالت اسپری،چسبندگی پوشش) "Coating Test: Thickness Measuring, Salt Spray, CrossCut Testing"

واحد بازرگانی

 

این واحد شامل قسمت های فروش، خرید و تامین مواد اولیه و مدیریت ارتباط با مشتری می باشد. همچنین تعیین خط مشی سازمان در زمینه های فروش، اقدام جهت تحلیل بازار و انتخاب بازارهای هدف، عقد قراردادهای بازرگانی، بررسی بازار مصرف تولیدات سازمان از جمله وظایف و مسئولیت های روتین این واحد می باشد.

واحد تولید و تعمیرات نگهداری

 

واحد تولید با توجه به سفارشات و استفاده از تجهیزات تولیدی پیشرفته، سعی بر تولید محصولات منطبق با استانداردهای بین المللی دارد.

این واحد پس از دریافت و مطالعه نقشه های اجرایی از واحد فنی و مهندسی با همکاری واحد کنترل کیفیت چند نمونه کامل را با رعایت تمامی مسائل فنی و کیفی تولید نموده و پس ار تکمیل نمونه و رفع ابهامات به تولید انبوه می پردازد.

در کنار وظایف محوله به واحدتولید، برخی از فعالیتها زیر نظر مدیریت واحد تولید توسط پرسنل واحد تعمیرات نگهداری انجام می پذیرد، که شامل موارد زیر می باشد:

1. برنامه ریزی سرویس و نگهداری و تعمیرات مورد نیاز

2. نگهداری، سرویس و تعمیرات ماشین آلات مکانیکی و سیستم های هیدرولیکی-پنوماتیکی موجود در کارخانه

3. نگهداری و تعمیرات واحد های برق رسانی به تجهیزات خطوط تولید، روشنایی سالن ها و محیط و ...

4. نگهداری و تعمیرات سیستمهای گرمایش و سرمایش، خطوط گاز رسانی، آبرسانی و تاسیسات ساختمانی مورد نیاز و توسعه سیستمهای یاد شده.

واحد برنامه ریزی، بسته بندی و انبار

 

برنامه ریزی صحیح در امر تولید و کنترل آن جهت بهره گرفتن موثر از مواد، تجهیزات، نیروی انسانی و سایر منابع و همچنین ارائه برنامه های تنظیم شده به واحدهای مختلف تولید و ارائه سفارشات تامین کنندگان بر حسب نیاز تولید به واحد بازرگانی ماموریت واحد برنامه ریزی و کنترل تولید است که در این راستا واحد برنامه ریزی پس از دریافت سفارشات مشتریان ابتدا پس از بررسی وضعیت موجودی اولیه نسبت به تهیه برنامه زمانبندی تولید اقدام نموده و سپس برنامه تهیه شده را در قالب برنامه تولید در اختیار واحد تولید قرار می دهد.

پس از تولید محصولات، محصولات به واحد بسته بندی منتقل شده و پس از بسته بندی و انبارش آماده بازرسی قرار می گیرند.

انبارهای این واحد شامل:

 

1- انبار قالب فورج و قرقره های رولینگ

2- انبار مواد خام

3- انبار ملزومات و لوازم یدکی

4- انبار محصول نهایی

5- انبار قرنطینه

فرم نظرسنجی

ثبت شکایات

گواهینامه های تامین کالا

(وندور لیست)

فرم استخدام

آزمایشکاه

17025

Copyright 2018 - Farasazan Pitch Gostar Pars Co

Designed By  A.Momtahan